Becoming Jane aneb Vášeň a cit

28. srpna 2010 v 13:52 | Kitty |  Movies worth seeing
Tak jsem skoukla film Vášeň a cit (Becoming Jane). Je to příběh Jane Austen o setkání s Tomem Lefroyem, které pravděpodobně ovlivnilo její tvorbu. Řekla bych, že je to nějak propojené s Pýchou a předsudkem.
becoming jane
vasen a cit


Příběh o skutečném setkání mladé Jane Austenové a Toma Lefroye, který pravděpodobně inspiroval její největší romány. Roku 1795 byl pro mladou anglickou dámu hlavním životním cílem sňatek s bohatým mužem. Jane Austen však věří na lásku. Ve svých 20-ti letech se konečně setkává s temperamentním mladým Irem Tomem Lefroyem . Jeho intelekt a opovážlivost ji naprosto uchvátí a Jane brzy nemyslí na nic jiného, než na Toma. Může si ale dovolit odmítnout nabídku k sňatku s vnukem Lady Gresham, vzepřít se autoritě svých rodičů a uprchnout před sociálními konvencemi? Díky filmu Becoming Jane můžeme zjistit, že mezi Rozumem a citem a Pýchou a předsudkem se odehrál opravdový životní příběh…
zdroj:csfd.cz

Film se mi líbil a to hlavně díky konci. Věděla jsem, co se stane, ale i přesto jsem byla zklamaná, že to tak dopadlo. Celkový film byl průměrný, možná to ale bylo tím, že jsem celý film hledala podobnosti s knížkou Ztracené memoáry Jane Austen (kterou opravdu doporučuji nejen fanynkám Jane Austen). Nejhezčí, co na tomto filmu je, je konec filmu. Už kvůli němu bych se klidně koukla na film ještě jednou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Angelonoins Angelonoins | E-mail | Web | 1. října 2017 v 17:45 | Reagovat

As you will inevitably learn on your path to losing weight, effective weight loss is not only about watching what you eat, but much more about changing your lifestyle. This means changing your habits and how you approach your day-to-day life. Read this information to help you throughout the process.

2 KulTabe KulTabe | E-mail | Web | 17. srpna 2018 v 16:17 | Reagovat

Lump armpit delivers discomfort, pulls. To delay trip doctor is not appropriate. Formation under the muscle cavity may become cancer illness. But more often it is consequences regular use antiperspirants, violation conditions personal hygiene, strong sweating. Inflammation triggers a close blouse, polluted razor, the virus.
<a href=http://armpit.info/what-does-a-small-hard-lump-under-armpit-mean>small hard lump under armpit</a>  
Compaction under the arm, redness, lump getting warm? This is the abscess that should will have to be opened, then take antibiotics. First cost ointments, antibacterial drugs. When the process switched to second stage, the required surgery.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama